Regency, yıllar içinde sadece bir otel olmaktan bir yaşam tarzı olmaya dönüştü! İnsanların Regency’ye bu kadar güven duymasından gurur duyuyoruz, bu yüzden burada biraz detaylandırmamız gerekiyor.

Son 17 yıldır gerçek Türk deneyiminiz için birkaç temalı menü hazırladık. Bunlar, size gerçek bir Türkiye tadı vermek için erken hazırlık gerektiren daha karmaşık yemeklerdir. Bu etkinlikler önceden rezerve edildiğinde daha iyi organize edilir, bu nedenle önceden yaptığınız rezerve yaptığınız için gerçekten teşekkür ederiz.

Detaylara verdiğimiz önem birkaç kişinin dikkatini çekti ve düğünlere, küçük etkinliklere ve akşam yemeklerine ev sahipliği yapma fırsatımız oldu ve gururla söyleyebiliriz ki, etkinlik planladığımız tüm müşteriler tarafından hepsinin mükemmel olduğu iddia edildi. Yiyeceklerimiz tüm listelerin başında geliyor!

TEMA GECELERİ

Haftanın altı gecesi açık olan muhteşem A’ La Carte Restaurant’ın yanı sıra, Regency şimdi aşağıdakilerle de ünlüdür:

Her PAZARTESİ DENİZ ÜRÜNLERİ Set menü o kadar popüler oldu ki, artık normal Deniz Ürünleri Menüsü ve A’ La Carte Menü ile birlikte Regency mutfağının kalıcı bir özelliği. Ma’nın turşusu, Regency Karidesleri artık bir efsane. Ufak tefek, lezzetli Akdeniz Kalamarları da gözdesi ama levrek kreplerini ya da meşhur balık yahnisi Lagos Buğlama’yı denemeyi de ihmal etmeyin!

Her ÇARŞAMBA Barbekü şimdi The Regency Feast olarak gururla duruyor ve bu harika yemeği hazırlamak için harcadığımız bütün gün ile, başlangıç ​​olarak 25’in üzerinde mezeden oluşan bir büfe, nefis ızgara köfte, tavuk fileto, kuzu pirzola, fileto şiş kebapları gururla sunuyoruz. ana yemek olarak pilav, mantar, patates ve ızgara sebzeler. Tatlı Büfesi Türk ve Dünya tatlılarının bir karışımıdır ve ünlü Türk çizgi dansımız HALAY ile üstüne koyarak dilediğiniz kadar yemek yiyebilirsiniz!

A’la carte hizmet vermediğimiz tek gecemizdir.

KUZU KUZU HER CUMA

Regency kuzu sevenler için artık Kalkan’ın dört bir yanında biliniyor! Geleneksel sos ve taze nane sosuyla tamamlanan bu enfes Türk lezzetleri karışımına meraklı çok sayıda yerleşik olmayan kişi ile, hayal kırıklığını önlemek için bu gece için erken rezervasyon yapılması şiddetle tavsiye edilir. Unutmayın, kuzular dağlardaki Regency çiftliğinde elle yetiştirilir, bu yüzden etinizi biliyoruz! Normal A’ La Carte menü seçeneği de mevcuttur.

Aşçılık Gösterisi

Kendi taze, çiftlik ürünlerimizden yapılan güzel mezelerimizi ve yemeklerimizi sergileyen bir aşçılık gösterisi sunmaktan gurur duyuyoruz. Tadım ve Regency mutfaklarında bir tur bu bir saatlik programı sona erdirir. Öğrenmek istiyorsanız, size Regency mutfağından biraz öğretmekten mutluluk duyarız! Her Salı öğleden sonra 5.30’daki bu küçük sunum popüler olduğunu kanıtlıyor ve konuklar artık öğrenmek istedikleri favorileri talep ettikleri için yeni yemekler denemeye devam ediyorlar!

ÇİFTLİK GEZİSİ

Nuri ve Masuda, otel mutfağıyla haklı olarak gurur duyuyor ve perde arkasında neler olup bittiğini takdir etmenizi istiyorlar. Misafirlerimiz her hafta Regency’nin dağlardaki organik çiftliğini ziyaret etmeye, restoranımızın ürettiği ürünlerin kaynağını ve tarlalardan tabağınıza nasıl ulaştığını sadece birkaç saat içinde görme şansını yakalamaya davet ediliyor.

DÜĞÜNLER

Bir “düğün destinasyonu” olmasak da, Regency’de oldukça iyi bir düğün portföyü sunmaktan gurur duyuyoruz. Detaylara gösterilen kusursuz özen, harika yemekler ve rakipsiz bir ekiple yılda bir, belki iki kişiye sığabiliyor ve hayalinizdeki günü gerçekleştirebiliyoruz ve buna gerek yokken Regency’de kalmak işlerinizi kolaylaştırıyor.