Regency guleti Poseidon, güzel ahşabı, tik güvertesi ve gün boyunca rengarenk dağınık minderleri ve şezlongları veya zevkli bir şekilde ayarlanmış masalar ve rüyalar gibi akşam atmosferi ile geleneksel gulet tarzında yapılmış 33 metrelik güzel bir teknedir. Gece gökyüzünün altında harika bir akşam yemeği. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir deneyimdir ve gerçek bir Regency deneyimi olarak birçok tatilin en önemli olayı olduğu iddia edilmiştir.

DENİZDE TEMBEL BİR GÜN:

Poseidon her gün sabah 10’da limandan ayrılıyor ve akşam 5’te geri dönüyor. Tüm gün, kahvaltınızı yaptıktan sonra, akşam hazırlıklarınıza başlamanız gerekene kadar planlanır ve odanıza gitmeden önce yüzebilmeniz ve havuz başında keyifli bir akşam içeceği için size yeterli zamanı verir.

• Otel misafirlerimiz için resepsiyondan servis hizmeti mevcuttur ve seyahatinizin sonunda 09.45’te hemen hareket eder ve limandan geri döner. Yerleşik olmayanların 9.45’e kadar limana gitmeleri veya Regency’de olmaları rica olunur.

• Teknede plaj havlusu temin edilmektedir.

• Akdeniz’deki bu muhteşem güne başlamak için ücretsiz karşılama şampanyası

• Poseidon’da Öğle Yemeği; gününüze uygun rahat, rahat bir atmosfer. Ana yemek, balık, tavuk veya vejeteryan, önceden rezerve edilmiş ancak gemide taze pişirilmiş bir seçimdir, lezzetli mezeler ve salatalar ise fantastik, ekolojik bir deneyim Regency mutfağımız tarafından sağlanır.

• Öğle yemeğinde kişi başı yarım şişe beyaz veya kırmızı şarap

• Limana dönmeden önce kek eşliğinde çay / kahve servisi

Sorularınız ve rezervasyonlarınız için (bookings@poseidonkalkan.com veya hotel@kalkanregency.com.tr)

YÜZEN REGENCY:

Bu muhteşem akşam gezisi, muhteşem deniz ve gökyüzünün tadını çıkarmanız için sizi gün batımına götürür. Dileyenler güneş batarken içecek sipariş edebilirler, dileyenler ise akşam yemeğinden önce hızlı bir akşam yüzebilir. Bu cömert ekmek, gemide Regency şefi tarafından taze olarak hazırlanır, ancak rezerve edilmesi gerekir. Et, tavuk, balık veya vejeteryan tercihleriniz tarafımıza önceden bildirilmelidir.

• Regency Resepsiyonundan saat 6.45’te limandan alınır. Yerleşik olmayanların limana veya Regency Resepsiyonuna 18:45’e kadar kendi yollarını yapmaları rica olunur.

• Yüzmek isteyenler için ücretsiz havlu sağlanmaktadır.

• Regency şefi tarafından gemide mükemmel şekilde pişirilen dört çeşitli oturmalı akşam yemeği

• 22:00 – 22:30 saatleri arasında limana dönüşte otele dönüş servisi

Sorularınız ve rezervasyonlarınız için (bookings@poseidonkalkan.com veya hotel@kalkanregency.com.tr)

MİNİ YOLCULUK:

Bu yıl, pırıl pırıl Akdeniz’in mavilerine ve turkuazlarına yeni bir kaçış sunuyoruz! Mini Regency Cruise’da herhangi bir zamanda maksimum 4-5 kişiyle 2 gün – 1 gece geçirin.

Kalkan’dan Kekova’ya (Batık Şehir) gidiş ve geri dönüş, seyir sizi sahil boyunca küçük kuytu ve çatlaklara götürür.

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, çay saatleri ve bolca eğlence zamanı, hepsi Regency tarzı!

Sorularınız ve rezervasyonlarınız için (bookings@poseidonkalkan.com veya hotel@kalkanregency.com.tr)

Tekli Kiralamalar:

Geçmişte bu seçenek, menüler, özel, tekne partisi ambiyansı ve bazen gün için daha aktif seçeneklerle daha fazla esneklik isteyen daha büyük aile veya arkadaş grupları için çok iyi çalıştı. Gün boyunca Poseidon’un emrinizde olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Yapmanız gereken tek şey aklınızdan geçenleri bize bildirmek, biz de unutulmaz anılar oluşturmanıza yardımcı olalım.