Kendiniz ve yaşam hakkında iyi hissetmek bir zihin durumudur. Regency, sizi en iyi hissetmeniz için nasıl yönlendireceğini biliyor! Peşinde olduğun şey şımartılmaksa, Regency Sağlık Merkezi tam da bununla ilgili. Sauna ve Türk hamamı içerir ve uzman güzellik bakımları sunar.

Wellness at the Regency’nin amacı iyi hissetme felsefesidir, bu yüzden sadece sohbet etmek veya güneşlenmek için aşağı inmekten çekinmeyin ve sunulan güzel zencefil çayı veya soğutulmuş limon/salatalık suyunu yudumlarken ambiyansın tadını çıkarın.

Tüm Regency sakinleri, kaldıkları süre boyunca ücretsiz Türk hamamı (Hamam) ile tedavi edilir. Hamamımız Kalkan’ın oldukça popüler bir özelliği olduğundan ve zaman zaman kalabalık ailelerle kalabalıklaşabileceğinden, lütfen tercih ettiğiniz gün ve saatleri ayırtmayı unutmayın.

TÜRK HAMAMI: Geleneksel olarak Türkiye’de hamam sosyal kültürün çok önemli bir parçasıdır ve genellikle kadın ve erkek için ayrıdır. Her mahallenin bir hamamı olurdu ve herkesi tanır gibiydiniz ve hala kadınların oğulları için gelin adayı aradığı, aile ve arkadaşlarla buluştuğu, sosyalleştiği bir yer.

Gelinler hala evlilik öncesi banyoya götürülür ve bu, tüm kızların dans, yemek ve canlı müzikle arınmayı sevdiği, aile ve arkadaşların sosyal bir toplantısıdır. Bir Türk tavuk partisi tabiri caizse.

HAMAM: Asırlık su, uçucu yağlar ve ovma veya ovma gelenekleri, özel “tellak” (peeling ve sabun masajını yapan kişi) ile geleneksel Türk hamamı ve dinlenme alanından oluşan Regency Sağlık Merkezi’nde hayat buluyor. Kese kese, tüm ölü deriyi atarak gözenekleri açar ve iyi bir bronzluk sağlamaya yardımcı olduğu söylenir. Vücudunuzu rahat saatlerce uzanıp güneşi içinize çekmeye hazırlamak için bunu bir an önce yapmaya çalışın. Ardından gelen sabun masajı o kadar gerçeküstü bir deneyim ki, ömür boyu bir Türk hamamına bağlı kalacaksınız!

MASAJLAR: Hem açık hem de kapalı masaj alanları ve günlük hayatın tüm düğümlerini ve stresini atmayı bekleyen bir ekip ile medikal masajlar, rahatlatıcı masajlar, Thai masajı veya sadece klasik ve geleneksel masajlar arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Masajınız için ister iç mekan seçeneklerini, ister rahatlatıcı bahçe atmosferini tercih edin, tüm ihtiyaçlarınız karşılanır ve kendinizi dünyanın zirvesinde hissedersiniz!

GÜZELLİK BAKIMI: Hak ettiğinizi bildiğiniz rahat, lüks bir tatil için tüm gereksinimleri karşılamak için profesyonel bir uzman ekibi, en iyi ürünler, geniş bakımlar ve muhteşem Regency ambiyansı tarafından yönetilir!

Tüm şımartıcı seanslarınızı planlamak veya tatilinizden önce başaramadığınız küçük şeyleri yapmak için ön rezervasyon seçenekleri ve ilginç paket kombinasyonları elde edilebilir. Sorularınız ve rezervasyon için iletişim bilgilerine bakınız.