Kalkan Regency Hotel, sadece 41 odasıyla şık, samimi ve seçkin bir aile işletmesidir. Zarafet, hizmet ve mekan arayanlar için Regency ailesi – Nuri, Masuda ve oğulları Dolunay ve Aşkınay – lüks bir konfor ve harika yemekler sağlamak için harika bir ekiple ve sürekli dönüşümlerle onlarla birlikte kalmanın zaten harika deneyimini sürekli olarak geliştirmeye çalışıyor.

Muhteşem dağ ortamının ve körfezin nefes kesen manzarasının yanı sıra, Kalkan Regency Hotel, tüm sahilin en iyilerinden biri olma ününü kazanmış, yemek ve servisiyle, mükemmelliğiyle  “En İyinin En İyisi” (Sunday Times En İyi 10 Akdeniz Oteli) seçilmiştir.

Felsefemiz basit; Türklerin gerçekten meşhur misafirperverliği olan samimi hizmet. Biz Regency Ailesiyiz, evimize hoş geldiniz. Size sahip olmayı seviyoruz ve konaklamanızı keyifli ve unutulmaz kılmak için çabalıyoruz.

Regency birçok kişi tarafından “evden uzakta ev” olarak adlandırıldı ve önemli bir kısmı her yıl geri dönen misafirlerimiz arasında son derece sadık bir takipçiye sahip.

Misafirler sadece Tomanbay Ailesi’ni tanımakla kalmıyor, personelin de kendi aileleriyle birlikte erkek ve kadın olarak büyüdüğüne tanık oldular. Konuklar burada buluşur ve arkadaş olur, ardından her yıl aynı zamanda tatil yapmayı seçer, Regency’de hepimizin aile temasını keyifli ziyaretçileri de kapsayacak şekilde genişletir!

Sadece 41 odalı, havuz barlı ve affedilmez büyüklükteki havuz, bacaklarınızın etrafında tatlı suyla dolaşarak bir içkinin veya güzel bir kitabın tadını çıkarabileceğiniz bir zevktir ve sevimli ahşap şezlonglar ve şemsiyeler sadece misafirlerin şık ve huzur içinde bir tatilin tadını çıkarabilmesi için kullanılmaktadır.

Harika bir tatilin iyi yemeklere ihtiyacı vardır ve A ’La Carte teras restoranımız, Seapoint veya havuz başı barımız Snax, Kalkan’ın en iyisi olma ününü kazanmıştır. Regency’nin ekolojik tarımı, sizinkini en iyi yiyeceklerle harika bir tatil yapmak için yerden taze ürünleri birkaç saat içinde sofralarınıza koyuyor!

Teras barımız Quickshot, birçok kişi tarafından dünyanın en iyi manzarasına sahip bar olarak iddia edildi ve burada mütevazı olmalıyız ve Kalkan’ın en iyi manzaralarından birine sahip olduğunu ve rakipsiz bir ambiyansa sahip olduğunu söylemeliyiz. Sadece akşamları açık olan barımız, akşam yemeğinden önce bir şeyler içmek ve ünlü Regency servisi için buluşmak isteyen konuklar ve aslında sakin olmayanlar için bir buluşma noktası haline gelmiştir.

Şımartılmak aradığınız şeyse, Regency Wellbeing Center tam da budur. Burada sauna ve Türk hamamı bulunmaktadır ve uzman güzellik uygulamaları sunulmaktadır. Daha fazla ayrıntı ve mevcut tedaviler ve şımartıcı seanslar için lütfen Wellbeing’e bakın.

Tüm Regency sakinleri, kaldıkları süre boyunca ücretsiz bir Türk hamamından (Hamam) yararlanmaktadır. Hamamımız Kalkan’ın oldukça popüler bir özelliği olduğundan ve zaman zaman kalabalık ailelerle dolup taşabileceğinden, lütfen tercih ettiğiniz saat ve günleri rezerve ettiğinizden emin olun.

Kendini daha aktif hissedenler için klimalı bir spor salonu da mevcuttur ve Club Oda, masa tenisi, bilardo, satranç, tavla, uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimli bir bilgisayar sunmaktadır.

Pastoral konum, ayrıntılara gösterilen özen, ambiyans ve mükemmel hizmet kombinasyonunun (on yıl ve üzeri ekip üyeleri tarafından) nasıl anında rahatlama ve benzersiz bir tatil deneyimi sağladığını görmek zor değil. Fare yarışından kaçmanın harika bir yolu, ancak bağlantıda kalmaya ihtiyaç duyanlar veya gerçekten de internet bağlantısını sevenler için otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.