Kalkan Regency, bazıları yakın zamanda yenilenmiş ve misafirlerden harika yorumlar alan 41 odaya sahiptir. Tüm odalarda tamamlayıcı çay ve kahve yapma olanakları, mini barlar, iyi saç kurutma makineleri, çamaşırhane ve oda servisi mevcuttur ve isteyenler için CD veya DVD oynatıcı sağlayabiliriz.

18 STANDART ODA

Büyük güverteleri olan zemin kat hariç, tümü küvetli ve küçük balkonludur. Küçük çocuklu aileler için ideal olan 2 iç odaya sahip oda da mevcuttur.

2 BAHÇE SÜİTİ

Portakal ve limon bahçesine bakan süitler

8 HAVUZ SUİTİ


Farklı tipler mevcuttur ancak hepsinde geniş güverte, duşakabin ve küvet vardır:
DRACO ÇATI HAVUZLU TERASLI SÜİT

TERASLI OPHUCIUS HAVUZ SUİTİ

TERASLI VİRGO HAVUZ SUİTİ

TERASLI KOMA BERENİSLER HAVUZ SUİTİ

CORONA BOREALIS HAVUZ VE BAHÇE SUİTİ

LYRA HAVUZ VE BAHÇE SUİTİ

LYNX HAVUZ VE BAHÇE SUİTİ

LEO AİLE HAVUZU VE İKİ YATAK ODASI / BANYO VE GENİŞ OTURMA ODASI İLE BAHÇE SUİTİ

YENİLENMİŞ ODALAR

4 standart oda


Genişletilmiş balkonları ve pencereleri, duşakabinleri ve Kalkan Körfezi, bahçeleri ve havuzunun muhteşem manzarasına sahip bu odalar kesinlikle çift kişilik odalardır ve ilave yatak konulamamaktadır.

201 odada deniz ve bahçe manzara

Panoramik havuz ve deniz manzaralı 301

Balkondan biraz deniz ve bahçe manzaralı 206

Oda ve balkondan biraz deniz ve bahçe manzaralı 306

4 Deluxe oda:

Bunların hepsi zemin kattadır ve tadilat sırasında, duşakabinler ve küçük balkonlar ile geniş açık alan sağlamak için güzel zemin kaplaması ile değiştirilmiştir. Her biri benzersiz bir şekilde döşenmiştir.

101 bahçe manzaralı ve çift kişilik veya ikiz seçenekli

Bahçe manzaralı ve sadece çift seçenekli 102

103 bahçe manzaralı ve çift kişilik veya ikiz seçenekli

106 bahçe manzaralı ve geniş güvertede rahat oturma alanı ve çift kişilik veya ikiz seçenekli ve gerektiğinde ilave yatak konulabilir.

4 Deluxe Suit:


ÜZÜM ikinci katta ve

MANDALİNA üçüncü katta, duşakabinli ve çekyatlı, 2 küçük çocuklu veya 1 küçük çocuklu aileler için ideal. Her ikisi de güzel deniz manzarasına sahiptir ve bir büyük ve bir küçük balkona sahip bahçelere bakmaktadır.

İkinci katta KİRAZ ve

Üçüncü kattaki İNCİR ayrıca iki balkona sahiptir ve onlarda da biraz deniz manzarası vardır. Kanepelerde bir yetişkin veya iki küçük çocuk kalabilir ve banyolarda duşakabin ve küvet vardır.


1 Ultra Deluxe Süit:

Zemin katta NAR, bahçelere bakan ekstra geniş bir teras alanı, iki çocuğun kalabileceği geniş ve konforlu oturma odası, duşakabinli ve küvetli banyo

Ekolojik Çiftlik

Nuri, evdeki domatesleriyle oteldeki domateslerinin tamamen farklı olduğunu ve evde tüketim için kesinlikle çevre dostu yetiştirdiğimizi, ancak satın aldıklarımızın öyle olmadığını fark ettiğinde, eko-çiftlik hayali gerçek oldu!

Şimdi, yerden sofraya sadece birkaç saat içinde en yüksek kalitede yaklaşık %90 oranında sebze sunan Regency, siz beklerken yemek pişirmek üzere tasarlanmış menüleri ile tazeliğin gerçek anlamını sunma konusunda rakipsizdir!

İster Regency mutfaklarına üstün et sağlayan elle yetiştirilmiş kuzular, ister elle doğranmış hamburgerleriniz için çiftlikten gelen mükemmel dana eti olsun, yemeğinize ne girdiğinin kontrolü bizde. Nuri, küçük kuzuların ve buzağıların doğumları için orada olmaktan büyük gurur duyar ve her adımı kişisel olarak takip eder. Çoğu gün taze malzemeleri de tüketiyor!

Regency, tüm çabalarını göstermekten ve yemeğinizi nerede yetiştirdiğimizi görmek isteyenler için her hafta ücretsiz bir çiftlik gezisi düzenlemekten gurur duyar.